Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

język angielski w żłobku Kraków, poszukuję!

język angielski w żłobku Kraków, poszukuję!

Interesują mnie lekcje języka angielskiego w żłobku w Krakowie prowadzone przez nauczycieli, który naprawdę się na tym znają. Byłoby dobrze gdyby mieli metody nauczania polegające głównie na dobrej zabawie.

Jacuś

Posty: 2

 
Propozycji z lektorami jest niezmiernie wiele, wobec tego na pewno każda osoba znajdzie kogoś odpowiedniego dla siebie. Wystarczy tylko przeglądać programy nauczania, jakie mają. Dla małych dzieci nauczanie to głównie impreza.

hoho56

Posty: 4

 
Zawsze wysyłamy dziecko na dodatkowe zajęcia, bo wiemy, że to w przyszłości będzie procentowało. Bez angielskiego nie da się nigdzie pojechać czy zdobyć lepszej pracy.

aliOner

Posty: 6

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie łatwe jak dzisiaj. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

Krzyś23

Posty: 5

 
Z tego, co wiem to lektorzy angielskiego dla przedszkola w Krakowie mają swoją ofertę na stronie https://happystudents.pl. Pożądane byłoby sobie tam zajrzeć i wszystko dokładnie zbadać.

oligard

Posty: 15

 
Raczej nie jest trudno odszukać kogoś, kto się zajmuje przygotowaniem takich zajęć dla maluchów. Nie ulega wątpliwości odpowiednie podejście jest tutaj niesłychanie istotne i o tym zapominać nie można. Trzeba szukać kogoś, kto korzysta ze skutecznych metod nauczania angielskiego.

Malinka Moja

Posty: 18

 
Należyte podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Obecnie jest na niezmiernie wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, iż im uprzednio to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

bobuś34

Posty: 6

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a później było już tylko lepiej. Według mnie to była bardzo dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Wiele na tym zyskaliśmy i dzisiaj dziecko w podstawówce nie ma problemów z angielskim.

mniszko

Posty: 4

 
Na razie u nas w grupie nie ma zbyt mnóstwo chętnych na dodatkowe zajęcia z angielskiego, dlatego szukamy dla malucha dodatkowych zajęć i będziemy go wozić. Chcemy żeby miało łatwiej w przyszłości, a język w tym pomaga.

Ciapek

Posty: 12

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym kłopot, bowiem w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

Lizusek45

Posty: 4