Wierzysz w sukces
to forum jest dla Ciebie


Witamy.

Witamy na nowym forum, które zostało stworzone z myślą najlepszych informacji oraz opini firm.

Zalety tego forum.

  • Najlepsze opinie.
  • Zero SPAMU od SEO.
  • Gwarancja najlepszych opini.
  • Nowe produkty od wiodących firm.

Informacja.

Dzisiaj dla 10 nowych zarejestrowanych użytkownków mamy 10 zaproszeń na seanas filmowy który odbędzie się za tydzień. Zapraszamy.

» więcej informacji

picture

Program do tworzenia harmonogramów pracy gdzie znajdę?

Program do tworzenia harmonogramów pracy gdzie znajdę?

Dzień dobry. Zamierzam nabyć kadrowej program do planowania czasu pracy, myślicie, iż to ułatwi jej pracę?

Jacuś

Posty: 16

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że sporo z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, głównie panie kadrowe.

Namo

Posty: 20

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, że będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednak, że jest on tak wielkim udogodnieniem, że wielu z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, szczególnie panie kadrowe.

Aniusiaaa1

Posty: 19

 
No wiesz, może rozliczanie delegacji nie jest najtrudniejszym zajęciem, ale wymaga sporej znajomości obowiązujących przepisów prawa. Dla laika finansowego, bez dwóch zdań jest to dość wymagające zajęcie.

Michaś

Posty: 11

 
Coraz częstsze jest to, że polecenie wyjazdu służbowego wydawane jest w formie elektronicznej. Sprawdza się to przede wszystkim w sytuacjach nadzwyczajnych, kiedy to pracodawca jest zmuszony do poinformowania pracownika o takiej delegacji w ostatniej chwili, nie mogąc pozwolić sobie na opóźnienie.

deksta84

Posty: 21

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Wielkie wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego szanse i to, iż można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

dspk666

Posty: 17

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni naprawdę wyśmienite programy.

dobryrd

Posty: 26

 
Znacznym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zaspokojony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

djramu

Posty: 23